Створення сайтів Львів067 607 57 84
МЕНЮ

Нова Пошта

Отримання доступу до API

Доступ до API можна отримати 2-ма шляхами:

1) Для всіх бажаючих: Необхідно зареєструватися на сайті компанії, підтвердити реєстрацію через СМС на мобільному телефоні, тому при реєстрації потрібно вказувати реальний номер. Перед тим як почати працювати з API, наполегливо рекомендуємо отримати API ключ. Для цього переходимо за посиланням my.novaposhta.ua, заходимо під своїм логіном в особистий кабінет. Далі п.м. Налаштування-> API 2.0. Натискаємо кнопку Створити новий ключ.

2) Для клієнтів з підписаним договором: Необхідно підписати договір з Новою Поштою. Особистий менеджер видасть всю необхідну інформацію для початку роботи з API.

API (інтерфейс програмування додатків) - це набір інструментів для автоматизації роботи з компанією «Нова пошта». Функціональність API дозволяє швидко інтегрувати логістичні процеси в будь-який бізнес і є єдиною точкою входу для всіх клієнтів і сервісів.

API key - для початку роботи з функціоналом АРI компанії «Нова пошта» необхідно згенерувати ключ API і використовувати його при формуванні запитів. Ключ можна згенерувати в меню особистого кабінету, за посиланням: Отримати API Key.

Отримати ключ API з особистого кабінету