Створення сайтів Львів067 607 57 84
МЕНЮ

Принципи стягування оплати на гугл картах

На більшості сайтів, вже за усталеним стандартом, як мінімум, в розділі контактів прийнято розташовувати карту із маркером, котрий вказує на місцезнаходження компанії. В той же час часто буває, що карта працює не правильно і про це Google повідомляє повідомлення:

Щоби прибрати його, слід внести і активувати платіжні дані. Але коли мова йде про гроші, та ще й тоді, коли сервіс мав би бути безкоштовний, то ми починаємо думати, що хтось намагається нас обдурити.

Давайте поглянемо зблизька. Google надає 200 доларів на місяць на запити до Карт Google. Як правило, цієї суми достатньо для середніх компаній, тому, зрештою, використання Карт Google безкоштовне. Але якщо протягом місяця було велика кількість запитів, то після вичерпання безкоштовних 200 доларів США від Google кожна наступна тисяча запитів стягується за певним тарифом (саме тому Google вимагає реквізитів платежу). Загальна вартість буде залежати від того які бібліотеки використовуються на сайті. У більшості випадків це Maps JavaScript API, де вартість 1000 запитів складає зараз 7$, а отже, якщо використовувати лише цю бібліотеку, то $200 / $7 * 1000 = ~28500 безкоштовних запитів на місяць.

Із актуальними тарифами Ви можете завжди ознайомитися на відповідній сторінці Google Cloud.