Створення сайтів Львів067 607 57 84
МЕНЮ

Підключення методу оплати LiqPay

LiqPay - це платіжний сервіс за допомогою якого клієнти-власники карт VISA/MasterCard з усього світу можуть оплачувати покупки.

Для підключення даного методу, для початку, Вам потрібно зареєструватися в системі та відкрити рахунок типу "Бізнес".

Далі, першим кроком підключення інтернет-магазину до системи оплати Вам потрібно створити метод оплати з типом "LiqPay" з панелі адміністратора.

Для цього в інтернет-магазині перейдіть в панель адміністратора, далі меню "Налаштування - Способи оплати", натисніть на кнопку "Додати спосіб оплати", у вікні вкажіть назву методу оплати і в графі "Виберіть модуль" вкажіть "LiqPay", далі натисніть посилання "Додати". Готово.

У магазині метод оплати створений, далі потрібно звернути увагу на його налаштування. Для цього методу оплати необхідно вказати 2 параметра "Номер мерчанта" і "Пароль мерчанта", дані налаштування ми отримаємо на сайті платіжної системи в процесі підключення.

Так само в налаштуваннях методу є 3 посилання (Return url, Cancel url, Notification url), які нам знадобляться в подальшому.

Далі необхідно зайти в свій особистий кабінет на сайті LiqPay, перейти в розділ "Мої магазини" і вибрати пункт "Підключити інтернет-еквайринг". Якщо магазин вже доданий, то під його назвою натисніть кнопку "Налаштування". На сторінці налаштувань, для підключення платіжної системи нам важлива секція "Налаштування API"

Параметр "Наявність order_id" - Поставити галочку.

Параметр "Наявність підпису (signature)" - Поставити галочку.

"URL сповіщень сервер-сервер" - Параметр "Notification url" з налаштувань методу оплати в магазині.

"URL магазину клієнт-сервер" - Параметр "return url" з налаштувань методу оплати в магазині.

"Публічний ключ" - Його потрібно вказати в полі "Номер мерчанта" в налаштуваннях методу оплати інтернет-магазину.

"Приватний ключ" - Його потрібно вказати в полі "Пароль мерчанта" в налаштуваннях методу оплати інтернет-магазину.

Після внесення налаштувань збережіть зміни (кнопка зберегти) як на сайті, так і в особистому кабінеті платіжної системи.

В цілому після цього налаштування підключення завершене.

Перевірте ще раз чи вірно вказано "Номер мерчанта" і "Пароль мерчанта" в налаштуваннях методу оплати магазину, і перевірте чи активований сам метод (налаштування Активний).

Для перевірки зробіть тестове замовлення на сайті, як метод оплати виберіть створену платіжну систему, якщо Вас "перекинуло" на сайт оплати систему LiqPay, це означає що все працює.

Якщо це відбулося, все готово.