Створення сайтів Львів067 607 57 84
МЕНЮ

Самостійне вивчення HTML і CSS:з чого почати?

Навчання стало невід'ємною частиною життя кожного спеціаліста чи не в усіх сферах життя. Якщо ж ви намагаєтесь чи тільки почали ставати частиною ІТ світу, то вчитися ви будете довго, систематично і .. цікаво! Ми вирішили зорієнтувати вас, якщо ви намагаєтеся самостійно вивчити HTML і CSS, написавши коротке керівництво з цього питання.

Вивчення верстки веб-сайтів можна розділити на кілька етапів, щоб було зручніше.

1. Загальне розуміння теми.
На цьому етапі, ви усвідомите, що HTML і CSS - це не мови програмування, а мова розмітки (HTML) і каскадні таблиці стилів (CSS). Використовуючи їх ви лише можете задавати розташування елементів, розміщувати на сторінці заголовки, текст, посилання тощо та стилізувати, як того вимагає дизайн. Тож на першому етапі радимо вам зосередитись на формуванні теоретичної бази. Практика чекатиме вас згодом.

2. Глибоке вивчення HTML.
Ознайомтесь з різними версіями мови розмітки, вивчіть, чим вони відрізняються одна від одної. Вивчаючи теги, обов'язково вивчайте їхні основні атрибути.

Радимо вам скористатись такими ресурсами для вивчення: https://developer.mozilla.org https://www.w3.org

3. Вивчення CSS.
Вивчіть селектори, їхні типи та специфіку їхнього застосування на практиці. Приділіть цьому достатньо багато часу, оскільки CSS це відображення веб-сторінок, які користувач бачить щодня.

4. Практика.
Після того, як ви освоїте цей теоретичний матеріал по HTML та CSS, сміливо переходьте до етапу практики. В процесі спроб та виправлення помилок ваші знання будуть закріплюватись, тож чим більше практики, тим краще. Для цього вам знадобиться текстовий редактор (Sublime Text, Atom, Visual Studio Code), PSD макети і час.

В мережі Інтернет ви можете відшукати безліч корисних ресурсів. Ми радимо переглянути ось ці: https://www.codecademy.com/, https://www.youtube.com/user/loftblog, https://www.youtube.com/user/аграґрегра

Пам'ятайте, чим більше у вас буде практики, тим швидше ви зрозумієте усі підводні камені і здобудете досвід.