Створення сайтів Львів067 607 57 84
МЕНЮ

Тренди веб-дизайну у 2019 році

Якісний та потужний веб-дизайн цікавить всіх спеціалістів, які розробляють інтернет-проекти для сучасних компаній України. Рівень якості дизайну впливає безпосередньо на зацікавленість сайтом цільової аудиторії.

Для того, щоб сайт виглядав привабливо і мав високу конверсію, розробка дизайну повинна займати одне з перших місць в процесі роботи над ним. Додайте сайту трохи сучасних трендів, які привернуть увагу молодої аудиторії.

3 ГОЛОВНИХ ТРЕНДИ

  • Кожен рік дизайн трансформується завдяки новим трендам і темам. 2019 рік
  • не став виключенням та вніс корективи у сферу веб-дизайну.
  • Серед популярних трендів веб-дизайну спеціалісти виділяють 3 головних:

Яскраві кольори

Тенденція використання яскравих відтінків плавно переходить з минулого року в поточний. Використання сміливих та соковитих кольорів дає можливість дизайнерам проявити свою фантазію та реалізувати безліч цілковито різноманітних ідей та проектів, а бізнесу дозволяє вигідно виділитися серед конкурентів.

Молодому стартапу, що динамічно розвивається, яскраві кольори допоможуть знайти та залучити цільову аудиторію. Контрастні поєднання дозволять досягти оптимального візуального ефекту.

Асиметричність

Асиметрія буде оцінена відвідувачами сайту, якщо зможе залучити увагу та здивувати їх. Попри те, що використовувати асиметрію варто з особливою обережністю, вона потрапляє в тренди веб-дизайну у 2019 році. Вміле використання асиметрії дозволяє створювати справжні шедеври.

Анімована графіка

У складі рекламних матеріалів і в мобільних додатках рухливі елементи легко залучають користувачів до взаємодії.

Де шукати натхнення?

Щоб створювати і вміло використовувати тренди веб-дизайну спеціалісту необхідні свіжі ідеї. Відмінними джерелами натхнення можуть стати такі ресурси:

  • land-book.com - відібрані вручну посадкові сторінки,
  • siteinspire.com - каталог сайтів зі зручною навігацією,
  • awwwards.com - найкращі сайти інтернету,
  • inspired-ui.com - інтерфейси, що надихають,
  • httpster.net - ще один каталог відмінних веб-ресурсів.

Чому потрібно змінювати дизайн поточного сайту?

Сучасні бренди намагаються досягти максимально живої взаємодії з аудиторією. Тому зовнішній вигляд сайту повинен передавати емоції. Для цього недостатньо лише вдалих світлин у каталозі. Всю концепцію сайту потрібно зробити актуальною.

Важливо враховувати й те, що інтернет не стоїть на місці та постійно розвивається. Щоб задовольняти потреби користувачів, сайти повинні бути зручними, гарними та сучасними.

Не бійтеся змінювати дизайн. Своєчасні зміни тільки покращують показники сайту. Змінюючи застарілий дизайн, ви отримуєте новий сайт, який стане доказом турботи про клієнтів.