Створення сайтів Львів067 607 57 84
МЕНЮ

Як перевіряти сайт на адаптивність

8 з 10 користувачів Інтернету отримують доступ до сайтів з мобільних пристроїв. Це означає, що сайт мав би бути адаптивним. Тобто коректно відображатися не тільки на ПК та ноутбуках, а й на планшетах та смартфонах. Якщо власник смартфона, який прийшов на сайт не бачить частини вмісту або елементи накладаються один на одного, він не зрозуміє цього і піде до конкурентів.

Ми розповімо вам, як перевірити реакцію веб-сайту на різних екранах. Щоб якомога швидше перевірити пристосованість сайту до мобільних пристроїв, можна відкрити вбудований налагоджувач у Mozilla Firefox або Google Chrome.

Щоб перевірити адаптивність сайту в Інтернеті, перейти в меню та натиснути натиснути F12 і клацнути по іконці мобільного телефону. Також можна використовувати поєднання клавіш Ctrl+Shift+M. У центрі екрану з'явиться сторінка сайту, яку можна переглянути на різних пристроях із різними розширеннями екранів.

Якщо ж Ви хочете перевірити більш професійним інструментом, то ми рекомендуємо скористатися сервісом Browserstack. При цьому слід пам’ятати, що на даний момент жоден емулятор не надасть 100% гарантії, що на аналоговому пристрої буде саме таке відображення.