Створення сайтів Львів067 607 57 84
МЕНЮ

Блог

Оновлення лого

Змінюємося самі — допомагаємо змінюватися вам ✂

Святкування 15 років компанії

15-річна людина — підліток, 15-річна ІТ-компанія — як слоган до “Хрещеного батька”: пропозиція, від якої неможливо відмовитися

Цього року компанії REDSTONE — 15 🎂 І наші розробники такі ж загартовані в ІТ, як Термінатор від ураження кулями. Під час виконання поставлених задач у нас не тремтять руки, а технології влучають точно в ціль.

Безпечне і небезпечне з’єднання, або що таке SSL сертифікат?

Чи бувало у Вас таке, що переходите на сайт і бачите, що з’єднання не захищене

Як правильно чистити кеш?

Чи бувало у Вас так, що Ви переходите на сайт, а сторінка завантажилася не коректно? Або ваш розробник передав свою роботу на затвердження, а щось працює геть не так як очікувалося? Дуже часто винним у подібних ситуаціях є не розробники, а файли кешу і кукі. Але давайте про все по порядку.

Принципи стягування оплати на гугл картах

На більшості сайтів, вже за усталеним стандартом, як мінімум, в розділі контактів прийнято розташовувати карту із маркером, котрий вказує на місцезнаходження компанії. В той же час часто буває, що карта працює не правильно і про це Google повідомляє повідомлення

Як перевіряти сайт на адаптивність

8 з 10 користувачів Інтернету отримують доступ до сайтів з мобільних пристроїв. Це означає, що сайт мав би бути адаптивним. Тобто коректно відображатися не тільки на ПК та ноутбуках, а й на планшетах та смартфонах. Якщо власник смартфона, який прийшов на сайт не бачить частини вмісту або елементи накладаються один на одного, він не зрозуміє цього і піде до конкурентів.

10 кращих ідей футерів для сайтів

Зазвичай на футер не звертають уваги, але він є одним з ключових елементів сайту. Це важливий розділ для відвідувачів сайту, які хочуть отримати більше інформації про вашу компанію...

Спливаючі вікна: як їх налаштовувати, коли показувати і коли приховувати

Інтернет-маркетологи впевнені, що відвідувачі сайтів ненавидять поп-апи, тому категорично виключають цей інструмент лідогенерації зі своєї практики.

Тренди веб-дизайну 2021

2021 рік обіцяє стати проривним у сфері веб-дизайну і готовий запропонувати нам по-справжньому захоплюючий досвід. Додайте до всього цього прогрес екранних технологій, і не помилитеся, якщо в своїх майбутніх проектах ви не побоїтеся використовувати яскраві кольори і такі їх поєднання, які раніше уникали.

Розробка шапки сайту: як створити гарний хедер

У веб-дизайні немає другого шансу справити враження. При розробці шапки сайту (хедера) потрібно пам'ятати, що це перший елемент веб-сторінки, який бачать відвідувачі. Від нього залежать конверсії та прибуток.

Як вибрати хостинг: 4 основні критерії

Для багатьох починаючих власників веб-проектів вибір хостингу - складне завдання. По-перше, сама по собі послуга хостингу непроста з технічної точки зору. По-друге, є безліч хостинг-провайдерів, які позиціонують себе як надійних професіоналів, але вибрати серед них дійсно порядного не завжди просто.

6 видів тестування web-сайтів: особливості та з чого почати

Перед тим як випускати розроблений web-сайт у «вільне плавання» необхідно провести ряд заходів, спрямованих на пошук і виправлення помилок у веб-дизайні, верстці та покращення користувацького досвіду. Без всього цього не добитися хороших показників, а значить проекту складно буде потрапити в топ пошукової видачі.

Що таке UX / UI-дизайн

Поняттям UX і UI вже близько 70 років, але деякі дизайнери все ще плутають їх. Розглянемо, що означають ці абревіатури.

Прототипування сайтів

Прототип в веб-дизайні - це проста схема сторінки сайту у вигляді ескізу або html-документу, де відображені структурні елементи майбутнього сайту: меню, кнопки, форми та інші. Прототип може бути статичним зображенням або динамічним html-документом.

Що краще: сайт або лендінг пейдж?

У нашу технічну підтримку постійно пишуть клієнти з питанням "Чим відрізняється лендінг від сайту?". Тому ми вирішили детально розібрати всі відмінності і визначити, в яких випадках посадкова сторінка підійде краще, ніж звичайний сайт.

Юзабіліті сайту

Поняття «usability» (або «web-usability») означає зручність використання сайту для досягнення певних цілей.

Як вибрати колір для сайту

Кольорове оформлення може бути ефективним інструментом маркетингу, якщо ним правильно скористатися. Впливаючи прямо на підсвідомість користувача сайту, колір у веб-дизайні може сформувати позитивне ставлення до продукту, довіру, викликати позитивні емоції, які змушують людину здійснювати покупку.

Оптимізація сайту на WordPress для Google PageSpeed

Від швидкості завантаження сайту прямо залежить поведінка користувачів і їх лояльність по відношенню до компанії, показники конверсії, позиції веб-ресурсу в пошуковій видачі. Залишати без уваги цей параметр неприпустимо. Насамперед потрібно виміряти швидкодію, а потім відповісти на питання, як збільшити швидкість завантаження сайту.

Створюємо правильний seo url

У цій статті ми розповімо як максимально правильно оптимізувати URL під пошукові системи. Використовуючи наші поради ви зможете зробити URL сторінок корисними і правильними для SEO просування.

Яким повинен бути сайт житлового комплексу

Забудовнику (продавцю квартир в житловому комплексі) потрібен якісний утилітарний сайт. В цьому випадку краще не експериментувати з незвичайною подачею і візуалом. Квартири купують заможні люди, частіше це дорослі клієнти. Ви ж не хочете їх остаточно заплутати?

Як зробити адаптивне вікно Youtube на сайті

У цій статті ми розповімо про одну маленьку але дуже корисну річ, а саме про те як зробити відео з YouTube на вашому сайті адаптивним. Якщо ви ведете свій сайт і стикалися з тим що потрібно розмістити на сайті відео з сервісу YouTube, то швидше за все ви задалися питанням, як зробити його адаптивним, оскільки на мобільних пристроях вставлене відео не зменшується і починає ламати верстку і виходити за межі зображення.

Як перенести html сайт на Wordpress

HTML-сайти хороші своєю швидкодією і чистотою коду. Їх цікаво використовувати при невеликому обсязі матеріалів і статичних сторінок в тих випадках, коли проект не вимагає частого внесення змін та оновлення контенту. Панелі управління в них немає, веб-сторінки необхідно редагувати через код, а потім оновлювати на хостингу, що дуже незручно. Цілком зрозуміле бажання перенести такий сайт на WordPress - популярну систему зі зручною адмінкою, величезним вибором плагінів і шаблонів.

Як отримати API ключ для Google Maps

З 2019 року використання сервісу Google Maps без API ключа більше не підтримується. Тому якщо у вас на сайті помилка: при завантаженні Google Карт на цій сторінці виникла проблема і на карті відображається напис For development purposes only - потрібно отримати Google Maps API Key.

Нова Пошта

Отримання доступу до API

Підключення методу оплати LiqPay

LiqPay - це платіжний сервіс за допомогою якого клієнти-власники карт VISA/MasterCard з усього світу можуть оплачувати покупки.

Що таке адаптивний дизайн сайту?

Процес розробки сайтів постійно змінюється, підлаштовуючись під тенденції інтернету, а також особливості пристроїв, які використовуються для доступу до нього. Ось уже кілька років основним трендом аналітики називають збільшення частки користувачів, що виходять в мережу з портативних девайсів: смартфонів, планшетів та ін...

Що таке верстка сайту?

Верстка сайту — це один з найважливіших етапів розробки онлайн-ресурсу, в результаті якого намальований дизайнером макет перетворюється в HTML і CSS-код.

План розробки сайту: навіщо потрібен та як створити?

Багаторічний досвід професіоналів у сфері веб-дизайну показує, що для створення сайту потрібен чіткий план дій. Він значно скорочує час, потрібний для реалізації, тестування та запуск ідеї.

Як додати іконку (favicon) на сайт?

Професійною розробкою сайту можна назвати тільки такий процес, при якому передбачаються можливості й готуються інструменти просування. Одна з необхідних деталей, без яких роботу не можна назвати завершеною — створення та завантаження іконки favicon.

HTML5 — новий тренд в програмуванні

Існує три наріжних камені створення сайтів. За структуру сторінок відповідає HTML, за їх оформлення — CSS, за інтерактивність — JavaScript. Всі ці технології, крім першої, розвивалися швидко.

Тренди веб-дизайну у 2019 році

Якісний та потужний веб-дизайн цікавить всіх спеціалістів, які розробляють інтернет-проекти для сучасних компаній України. Рівень якості дизайну впливає безпосередньо на зацікавленість сайтом цільової аудиторії.

ЩО НОВОГО В MYSQL 8.0

Нарешті після 2 років розробки компанія Oracle випустила перший стабільний реліз MySQL 8.0. Версія 8.0 зумовлена зміною нумерації версій, оскільки реліз випустили слідом за 5.7 замість версії 5.8.

Переваги та недоліки автоматизованого тестування

В кар'єрі кожно мануального тестувальника одного разу настане момент, коли він стоятиме перед вибором: братися чи не братися за вивчення автоматизованого тестування...

Самостійне вивчення HTML і CSS:з чого почати

Навчання стало невід'ємною частиною життя кожного спеціаліста чи не в усіх сферах життя. Якщо ж ви намагаєтесь чи тільки почали ставати частиною ІТ світу, то вчитися ви будете довго, систематично і...

Паралакс

Паралакс можна любити і не любити, але незалежно від ваших вподобань, використувувати його ви таки змушені. Якщо підійти до справи з розумом, то паралакс зможе додати вашому веб-ресурсу витонченості та сучасності.

Тестування продуктивності та навантаження системи з JMeter

З кожним роком все більше уваги починають приділяти такому різновиду тестування, як тестування продуктивності і тестування навантаження системи. Насправді, це відбувається не без підстав. Оскільки саме тестування...

Анімація CSS3: Bouncing Along (easeOutBounce)

Створення сайтів Львів

Час JQuery (і інших бібліотек) щодо застосування ефектів по трохи відходить на задній план тому чистий css3 легко справляється з тим, що ще вчора вимагав підключення сторонніх баготокілобайтних бібліотек і плагінів...

Анімація зображення в веб-дизайні на чистому CSS

Створення сайтів Львів

Настає час, коли формат зображення GIF відходить у минуле. У сучасному браузері нескладно зробити анімацію без цього формату, використовуючи JavaScript або ж чистий CCS3. Звичайно, знайдуться противники такої технології...

Асинхронне виконання php - скриптів

Буває, що в процесі роботи якогось скрипта необхідно виконати інший скрипт і чекати, поки він закінчить свою роботу...

Буферизація даних в PHP

Буферизація - метод зберігання, введення, виведення інформації на обчислювальній машині. Процес буферизації розділяється на 2 етапи...

Буферизація виводу на PHP

Створення сайтів Львів

Часто бувають випадки, коли в деякому місці програми необхідно відправити заголовки, наприклад, для перезавантаження сторінки, а контент на висновок вже відправлений або контент...

CSS: найправильніше підкреслення посилань

Створення сайтів Львів

Що таке ідеальний варіант підкреслення посилань? Це коли є можливість регулювати товщину і розташування лінії. Пропонуємо ідеальний варіант...

CSS: Підключення файлу через @IMPORT або LINK

Створення сайтів Львів

Для підключення файлу стилів CSS можна скористатися кількома способами. Хтось вважає за краще використовувати вставку через LINK, а хтось любить @IMPORT...

CSS: Робимо radio input у вигляді кнопок

Створення сайтів Львів

Часто буває потрібно зробити так, що б якісь html елементи мали нестандартний вигляд.

CSS: Вставляємо зображення в Border

Як часто Вам хотілося зробити границю якогось елементу картинкою? За допомогою CSS3 це вже реальність.

CSS: Видалити кнопки пошуку в WebKit

Створення сайтів Львів

HTML5 дає масу корисних речей. Так як і кожен браузер має свої "фічі" в своєму движку. Ось наприклад WebKit автоматично вбудовує в поле пошуку...

CSS: використанням "масок"

Створення сайтів Львів

У цій статті розглянемо використання CSS "Маски" для красивого приховування вмісту. Контент може бути як текст так і зображення...

CSS - як обрізати зображення без зміни пропорцій

При підготовці зображень для Web нерідко з'являється необхідність обрізати їх, щоб виділити потрібні частини зображення і відрізати непотрібні...

Функція number_format на JavaScript

Створення сайтів Львів

Часто буває, що програмуючи на одній мові, згадуєш функції з інших мов, які б так підійшли в поточний момент. Одна з таких функцій number_format, яка є в PHP і якої так не вистачає в JS...

HTML5 та CSS3 cніппети для проектування нових сайтів

Робота в якості веб-розробників часто вимагає експериментувати з новими сниппетами. Деякі з ваших експериментів будуть поганими (на жаль), а інші (якісні шматки коду)...

JavaScript. Анімовані частини в формі серця.

З кожним днем на сайті можна зробити все більше і більше корисних ефектів не підключаючи плагінів або громіздких бібліотек...

JavaScript - призначення гарячих клавіш

Створення сайтів Львів

Mousetrap - маленька (всього 1.7КБ) javascript-бібліотека, що дозволяє легко додавати обробки гарячих клавіш на сайт.
Варіантів використання - маса...

JavaScript: Як дізнатися на скільки пікселів прокручена HTML сторінка

Створення сайтів Львів

Іноді буває необхідно, наприклад, вивести спливаюче вікно рівно по центру вікна. У цьому чудово нам може знадобиться css position: fixed. Але, що робити, якщо розмір псевдо-попапа fixed...

JavaScript: як приховати в помилки в браузері?

Створення сайтів Львів

Для цього скористаємося подією onerror об'єкта window...

jQuery: Звукові оповіщення

Створення сайтів Львів

В одному з проектів знадобилося реалізувати звукове повідомлення при настанні деяких подій для того, щоб споживач постійно не дивився в монітор чекаючи текстового повідомлення...

Корисні CSS прийоми

Створення сайтів Львів

CSS, без сумніву, одна з найважливіших мов розмітки, які ми використовуємо. І хоча HTML описує структуру документа, її поведінка може бути непередбачуваною, в залежності від версії браузера...

PHP - алгоритм перевірки коректності номера кредитної картки

Створення сайтів Львів

Виявляється номер пластикової карти зовсім не випадковий. Для нумерації використовується алгоритм Місяць. Алгоритм Місяць (англ. Luhn algorithm) - алгоритм обчислення...

PHP - автоматичне закриття всіх відкритих HTML тегів

Створення сайтів Львів

Всі знають, що в адміністративній панелі сайту добре правити контент сторінок в візуальному редакторі, який має назву WYSIWYG. Ось і наш редактор якось дивно себе почав вести, перестав закривати HTML теги...

PHP функція для обробки тексту

У всіх скриптах, які мають на увазі роботу з формами, потрібна функція обробки тексту...

PHP функція визначення браузера (UserAgent)

User Agent - це клієнтська програма, що використовує певний мережевий протокол. Термін зазвичай використовується для додатків, які здійснюють доступ до веб-сайтів, таким як браузери...

PHP функція визначення браузера

Якщо Ви задумали зробити версію сайту під мобільні гаджети - то даний скрипт саме те, що шукали.
Необхідно визначити - зайшов користувач з мобільного (планшета)...

PHP: генерування відтінків

Створення сайтів Львів

Існують різні способи установки кольору. Двома найпопулярнішими значеннями в мережі є HEX і RGB. Ці значення мають логічну формулу роботи з допомогою якої ми можемо легко згенерувати відтінки потрібного нам значення...

PHP - парне або непарне число

Створення сайтів Львів

Парність в теорії чисел - характеристика цілого числа, що визначає його здатність ділитися без остачі на два...

PHP: проста каптча обманка

Створення сайтів Львів

На сьогоднішній день існують десятки способів захисту форм від спаму. Кожен вибирає під себе потрібний йому варіант. На дуже багатьох проектах ми використовуємо "псевдо-каптчу"...

PHP: Справжня багатопоточність в CURL

Створення сайтів Львів

Якщо Вам знадобилося автоматично завантажувати декілька сотень невеликих файлів при збереженні. Звичайно ж відразу застосовуйте чудо-бібліотека Curl...

PHP - валідація даних без регулярних виразів

Створення сайтів Львів

Будь-який розробник стикається зі створенням форм, а разом з цим приходить і необхідність перевіряти введені користувачем дані. Можна використовувати регулярні вирази..

PHP - визначення особи на фотографії

Знадобилося, автоматично, з завантаженою фотографії користувача, визначати обличчя і вирізати його для аватара (так як це роблять соціальні мережі ВКонтакте і Однокласники)...

PHP - визначення розміру файлу на віддаленому сервері

Створення сайтів Львів

Постала гостра необхідність отримати розмір тисячі величезних файлів, які лежали на віддаленому сервері. Потрібно було отримати загальну кількість МБ всіх файлів...

PHP - як обмежити швидкість завантаження файлу

Створення сайтів Львів

Іноді потрібно обмежити швидкість завантаження файлу. Добре - якщо є можливість налаштувати це на веб-сервері - тоді все просто і ресурсів сервер буде споживати менше. Але, що робити якщо доступу до налаштувань веб-сервера...

PHP - з кольорового в чорно-біле

Створення сайтів Львів

Знадобилося реалізувати, обробник фото, що завантажуються на сервер, який би створював чорно-білу мініатюру.
Звичайно, можна використовувати для цього і JS і CSS фільтри, в цій статті описується...

Підсвічування знайдених слів

Створення сайтів Львів

При створенні пошуку на сайті, захотілося підсвічувати знайдені слова. Для цього можна скористатися практично готовим рішенням, яке є в PHP - але тоді навантаження/швидкість виконання буде...

Помилка PHP: Can not add header information - headers already sent

Помилку цю виправити нескладно. Часто таке ж повідомлення з'являється при старті сесій, в трохи іншому формулюванні....

Приклад CSS 3D Transforms

Нарешті настали часи, коли на чистому CSS можна робити фантастичні речі...

Приклад оформлення checkbox на чистому CSS

Створення сайтів Львів

У наш час використовувати JavaScript для прикраси різного роду input полів уже вважається поганим тоном...

Робота з PHP сесіями і куками користувача. Короткий посібник для початківців.

Основні моменти при роботі з сесіями. Опис механізму роботи. Як сесії потрапляють в кукі або в заголовки HTTP відповідей?..

Tooltips на чистому CSS

Створення сайтів Львів

Hint.css - легкий файл стилів, який написаний на SASS і використовує тільки CSS і HTML. Працює без використання JavaScript...

Видалення HTML-тегів з документа Microsoft Word

Створення сайтів Львів

Якщо ви працюєте з клієнтами, то можна припустити, що у вас вже виникали проблеми з тим, що люди часто копіюють текст з документа Microsoft Word на сайт...

Як отримати всі картинки з HTML сторінки

Створення сайтів Львів

Знадобилося виконати парсинг всіх зображень з одного ресурсу. На допомогу прийшли регулярні вираження і звичайно ж PHP (не найбільша і наймогутніша мова для парсинга необхідної інформації, але цілком підходить...

Як відключити CSS transition до завершення завантаження сторінки

Створення сайтів Львів

При верстці чергового великого проекту, на деяких сторінках CSS трансформація для структурних елементів сторінки іноді починалася ще до завершення завантаження всієї сторінки...

Як видалити BOM з файлу UTF за допомогою PHP

Створення сайтів Львів

UTF-8 (від англ. Unicode Transformation Format, 8-bit - «формат перетворення Юнікоду, 8-бітний») - поширене кодування символів Юнікоду, сумісна з 8-бітними форматами передачі тексту...

Як заборонити PHP кешувати сторінки

Створення сайтів Львів

Кеш - проміжний буфер з швидким доступом, що містить інформацію, яка може бути запитана з найбільшою ймовірністю. Доступ до даних в кеші йде швидше, ніж вибірка вихідних даних з оперативної (ОЗУ)...

Як зробити без JavaScript щоб всі посилання відкривалися в новому вікні?

Багато фахівців юзабіліті сайтів стверджують, що не потрібно вказувати відвідувачеві, що і в якому вікні він буде відкривати сторінки на сайті...

Запис помилок виконання PHP скриптів в файл

Всі php помилки потрібно обов'язково записувати в лог-файл і регулярно вивчати його. Якщо цього не робити - є шанс пропустити частину багів, які з'являються в процесі роботи...

Змінюємо колір на фото в чистому CSS за допомогою input type color

Створення сайтів Львів

Відвідуючи різні сайти ви часто бачите як у одного і того ж товару можна змінити таку властивість як колір. Одні розробники для кожного кольору використовують окремі повноцінні фото товарів заздалегідь...